10minuta lajme shqip blue1
Bim Bimma gati këngën e re (FOTO)

12 Aug 2017

Reperi i njohur Bim Bimma ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë diqka të re.

Lajmin e ka bërë të njohur përmes një postimi në Instagram.

“BIMA” mbanë titullin projekti i ri të cilin Bim Bimma do ta publikojë me datë 24 gusht.

Se çfarë do të sjellë ai, detajet do t'i mësojmë më vonë./10minuta/

bima new

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android