10minuta lajme shqip blue1
Remzija ende e dashuruar marrëzisht pas burrit (FOTO)

12 Aug 2017

Këngëtarja, Remzije Osmani pavarësisht se ka me dhjetra vite që është martuar, ende e ruan të njejtën dashuri për burrin e saj.

Në Insta-Story, Remzia ka publikuar një foto në të cilën shfaqet bashkë me bashkëshortin e saj, Halil Hamzaj duke i vënë mbishkrimin fotos 'Love youuu'./10minuta/

remzija halili

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android