10minuta lajme shqip blue1
Ja sa shumë është zbukuruar gruaja e Albanit në shtatëzani (FOTO)

09 Oct 2017

Gruaja e Alban Mehmetit, Fjolla është shtatëzënë me fëmijun e saj të dytë.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale një fotografi teksa mbanë me duar barkun e fryrë.

Edhe pse në muajt e fundit të shtatëzanisë, Fjolla duket shumë bukur, madje shtatëzani vetëm sa e ka zbukurar edhe më shumë.

Ajo dhe Albani janë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Lurni, dhe i cili shumë shpejt do të bëhet me motër apo vëlla./10minuta/

fjolla shtatzene

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android