10minuta lajme shqip blue1
Andrra me dy dashurit e saj (Foto)

10 Oct 2017

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë çifti më simpatik i showbizit. 

Dyshja kanë një djalë dhe po shijojnë momente shumë të mira si prindër.

Në foton e fundit që së fundmi është postuar në rrjetet sociale, çifti shfaqen bashkë me djalin e tyre dhe duken shumë të lumtur.

"Dy dashurit", ishte përshkrimi i Andrrës përkrah fotos./10minuta/

andrra me ansin dhe sinanin

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android