10minuta lajme shqip blue1
Learta shfaqë linjat e trupit pas lindjes (Foto)

10 Oct 2017

Ka pak muaj qe Learta dhe Kushtrimi janë bërë prindër. Djali i tyre Matini e ka mbushur shtëpinë me gëzim dhe po lumturon jetën e tyre. 

Pavarësisht se ka pak kohë që nga lindja, Learta duket në formë të mirë dhe shumë e bukur.

Këtë mund të shihni edhe në foton e fundit që ajo ka postuar së fundmi në rrjetet sociale, ku vjen se bashku me miken e saj.

E veshur me një fustan të zi, Learta shkëlqen nga bukuria./10minuta/

learta shkelqen

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android