10minuta lajme shqip blue1
Ja si duket barku i Zaiminës në muajin e gjashtë të shtatzënisë (Foto)

10 Oct 2017

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është në pritje të fëmijës së parë. 

Vetëm dy ditë më parë këngëtarja tregoi në rrjetet sociale se është shtatzënë dhe se është në muajin e gjashtë.

Në një foto që së fundmi ka postuar në Instagram, ka shfaqur barkun e saj i cili është pak i fryrë dhe siç shihet nuk ka ndryshime tjera në trup.

Mbetet të shihet se sa do të ndryshoj pamja e saj në ditët ne vazhdim./10minuta/

zaimina me bark te fryr

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android