10minuta lajme shqip blue1
Zanfina lë përfundimisht muzikën (VIDEO)

12 Oct 2017

Këngëtarja Zanfina Ismajli lë muzikën për të vazhduar me profesionin të cilin ka studiuar.

Sigurisht asnjë nuk do ta kishim menduar se 'Sje ai mo' do të ishte projekti i fundit që Zanfina do të sillte në tregun muzikor.

Por tani e tutje, atë do ta njohim si juriste dhe atë një juriste shumë seksi./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android