10minuta lajme shqip blue1
Mësoni raportin e vërtetë të 'Kemalit' dhe 'Emirit' në jetën e përditshme (FOTO)

12 Oct 2017
Janë bërë të famshëm sidomos me rolet e tyre në serialin turk "Kara Sevda".
Aktorët Burak Ozcivit dhe Kaan Urgancioglu, janë dyshja që i lënë femrat pa mend.
 
Ndonëse në serialin "Kara Sevda" janë njohur si armiq në mes vete, në realitet duket se ata janë mjaft miq të mirë.
 
Në mediat rozë ka qarkulluar një selfie e tyre së bashku, gjatë xhirimeve, si duket për të treguar raportet e vërteta që kanë, dhe për ti ndalur spekulimet e ndryshme.
 
Ndërkohë aktorët aktualisht njihen si ndër aktorët më profesionistë në kinematografinë turke.
 
maxresdefault 9 1507792996 9398541
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android