10minuta lajme shqip blue1
Ermali dhe Ariana vijnë kaq të pashëm (FOTO)

12 Oct 2017

Çifti më i njohur dhe dashur i publikut padyshim janë Ermali dhe Ariana.

Ka qenë Ariana e cila ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku vjen së bashku me Ermalin elegant si asnjëherë më parë.

Sigurisht si ta shihni foton do të bindeni edhe vet./10minuta/

erm ar

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android