10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula gati këngën e re (FOTO)

12 Oct 2017

Reperi i njohur Ledri Vula ka realizuar projektin e tij të ri për të cilin nuk ka bërë asnjë paralajmërim më herët.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka treguar se projektin e ri e ka thuajse gati.

'15.10.2017', ka shkruar Ledri duke treguar kohën e saktë se kur do të publikohet kënga./10minuta/

ledri projekt

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android