10minuta lajme shqip blue1
Adelina me syze dhe pa syze (FOTO)

12 Oct 2017

Diskutohet jo pak për jetën e saj personale.

Këngëtarja, Adelina Tahiri ka pranuar së fundmi se është e dashuruar dhe atë shumë dhe se lidhja e saj është serioze.

Në fotot e fundit që ka postuar në Instastory Adelina vjen si kukull me syze dhe pa syze.

Se a do të sjellë ndonjë këngë të re, mbetet të shihet./10minuta/

adselina pa syzeadelina me syze

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android