Fjolla Morina trailer ''Kce tash''(video)

Vlerësoni këtë artikull
(0 vota)

Kështu quhet kënga në e re e Fjollës ''Kce tash' e cila ende nuk ka dal e kompletuar , por që këngëtarja e sjell në formë të trailer.

Fjolla Morina përmes rrjetit social Facebook kishte paralajmruar se së shpejti do të del edhe kënga më e re e saj ''Kce tash'', e cila sigurisht se do të përcjellet edhe me videoklip. Të shohim se çfarë ka bërë kësaj radhe njëra prej këngëtareve dhe njëherësh mamaja  seksi e estradës sonë./10minuta/

Modifikuar për herë te fundit më e Premte, 14 Dhjetor 2012 13:42

Lini një koment

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet. Kodi HTML nuk lejohet

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare