10minuta lajme shqip blue1
Ja si e urojnë Albatriti dhe Egzona njëri tjetrin për 1 vjetorin e martesës (FOTO)

11 Nov 2017

Çifti i njohur Albatrit dhe Egzona sot festojnë 1 vjetorin e martesës së tyre.

Albatriti ka zgjedhur urimin me pak fjalë por me shumë peshë për gruan e tij, duke e ndarë së bashku me fansat në rrjetin social Instagram.

“Urime 1 vjetorin zemër të dua”, ka shkruar Albatriti derisa një urim shumë i veqantë për Albatritin vjen edhe nga Egzona e cila ka shkruar 'Dhurata me e mire qe na fali Zoti vajzen ton Amelia. Sot eshte 1 vjetori i marteses Te dua'./10minuta/

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android