10minuta lajme shqip blue1
Kryministri dhe Anita shkëlqejnë në dasmën e Hana Shehut (FOTO)

11 Nov 2017

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita janë të ftuar në dasmën e modeles dhe dikur moderatores së njohur Hana Shehu.

Kjo e fundit sot i jep fund beqarisë duke u martuar me të fejuarin e saj, Shkumbin Noka.

Në një foto që Anita ka publikuar në Instastory tregon se ata duken shumë elegant sonte, derisa në tavolinë shoqërohen nga kreu i LSI-së Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi./10minuta/

rambo anita

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android