10minuta lajme shqip blue1
Linda Morina pranë varrit të vëllaut (FOTO)

12 Nov 2017

Para pak ditësh morën lajmin që vëllau i Linda Morinës ka ndërruar jetë. Më saktë vet Linda na njoftoi për këtë ngjarje tragjike.

Më pas ajo sjellë disa foto nga varri i të ndjerit duke na treguar se po lutet për të.

Madje Linda nuk hezitoi që të falënderojë edhe ata që u kujdesën për kurorat.

Ndryshe, vëllau i saj Xhaviti pësoi aksident tek parku i biznesit në Drenas ku edhe humbi jetën./10minuta/

linda kurorza

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android