10minuta lajme shqip blue1
Mësojeni sa herë e ka tradhëtuar Olsi Fjorentinën

12 Nov 2017

Olsi i njohur nga edicioni i fundit i Bir Brother ishte i ftuar tek emisioni 'Shiko kush luan' ku pati lojëra shumë interesante.

Mes tyre ishte edhe loja 'Ndaje ose haje', ku për Olsi ishte përgaditur pyetja Nga 1 te 5 sa herë e ka tradhtuar Fjorentinën?.

Olsi nuk preferoi ushqimin por u përgjigj në pyetjen duke thënë se vetëm një herë e ka tradhëtuar por që Fjori e kishte e marrë veshë dhe e kishte falur./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android