10minuta lajme shqip blue1
Fansa! Ledri dhe Noizy po vijnë (FOTO)

14 Nov 2017

Ka disa kohë që diskutohet lajmi se dyshja e reperëve, Ledri dhe Noizy kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet.

Ata kanë lënë mbrapa gjithqka nga e kaluar dhe për fansat e tyre do të sjellin projektin e tyre të përbashkët i cili padyshim do të thejë çdo rekord.

Për ta konfirmuar këtë ka qenë vet Noizy i cili ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me Ledrin dhe Blerim Destani duke shkruar 'Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ? ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni ?'.

Ajo çfarë na mbetet ne është të presim dhe të shohim./10minuta/

noizy dhe ledri

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android