10minuta lajme shqip blue1
Ja si e uron Graniti nënën për ditëlindje (Foto)

14 Nov 2017

Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka e ka sot ditëlindjen.
Ajo ka marrë urime të shumta sot nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Facebook ia ka dedikuar edhe djali i vogël i saj. 

 
Futbollisti i njohur ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit.
Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.
 
Urimi i Xhakës
 
Urime Ditlindja Nëna ime ❤️ Alles gute zum Geburtstag Mami ❤️ Happy Birthday Mom ❤️

graniti me prinderit

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android