10minuta lajme shqip blue1
Rovena në darkë me Shpatin dhe nënën e tij (FOTO)

14 Nov 2017

Realizuan disa projekte së bashku e madje u përfol se Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa ishin në lidhje dashurie. Por kjo mbeti si në mjegull pasi çifti asnjëherë nuk e konfirmoi një gjë të tillë.

Këto ditë teksa Rovi është pjesë e 'Dance With Me' prej disa javeëve, ka publikuar një foto me Shpatin dhe nënën e tij duke darkuar.

A tregon kjo se ata nuk janë thjeshtë miqë dhe se janë rilidhur sërsh? Mbetet të presim dhe të shohim./10minuta/

rovi shpati

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android