10minuta lajme shqip blue1
Kida pozon me shumë stil (FOTO)

14 Nov 2017

Këngëtarja e njohur Kida vazhdon të sjellë sete fotografike në rrjetet sociale.

Por fotot që ka publikuar së fundmi në Instagram, Kida vjen e veshur dhe e kuruar me shumë stil.

Ndryshe nga herët e tjera, me fund të shkurtë dhe jakne si dhe me flokët e mbledhur, ajo duket shumë e bukur.

Ndryshe, Kida llogaritet si njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut./10minuta/

kida 1kida 2

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android