10minuta lajme shqip blue1
Afërdita Dreshaj në zi, humb këtë person të dashur (FOTO)

14 Nov 2017

Familja e modeles së njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj është në ditë zie. Modelja ka humbur personin e dashur të familjes, gjyshen.

Lajmin e ka bërë të njohur vet ajo përmes një njoftimi në Facebook.

“Gjyshja ime, e shtrejnta ime, e forta, zemra ma e madhe... me le... me ike.. u prehsh ne paqe..????????”, ka shkruar Afërdita./10minuta/

modelja njoftim

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android