10minuta lajme shqip blue1
Ylli Limani publikon sonte klipin e ri (VIDEO)

14 Nov 2017

Këngëtari i njohur Ylli Limani publikon sonte videoprojektin e tij më të ri.

Lajmin e ka bërë të njohur vet ai në Instagram.
Ai nuk ka dhënë asnjë detaj se çfarë përmban kënga e re duke na bërë të presim deri në ora 20:00.

Kujtojmë se këngët paraprake që Ylli ka publikuar janë shëndrruar në hite gjithmonë./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android