Mc Kresha publikon klipin e ri “N`disko” (video)

Vlerësoni këtë artikull
(0 vota)
Mc Kresha N'disko të shqiptarve Mc Kresha N'disko të shqiptarve

Reperi Mc Kresha ka publikuar në kanalin youtube, videon më të re të titulluar “N'disko”.

Kënga është realizuar nga Rockie, me tekst të reperit i cili ka dashur të përshkruaj realitetin e organizimit të mbrëmjeve në disko të shqiptarëve, ndërsa klipi është realizuar nga produksioni VSM.

Kënga është pëlqyer dhe ka marrë komente pozitive prej fansave./10minuta/

 

Më shumë në këtë kategori: « E dashura e Ronaldos, më seksi se kurrë më parë Eliza Dushku dhe Brad Pitt para shumë vitesh »

Lini një koment

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet. Kodi HTML nuk lejohet

Kthehu në krye