10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJAFjolla e Stresi e bojnë “Tym”

14 Nov 2013

Fjolla dhe Stresi kanë paralajmëruar se gjatë kësaj jave do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Jena ba tym”.

Fjolla e cila theu rekorde shikueshmërie me hitin “FB”, ka zgjedhur pikërisht Stresin për të bërë bashkëpunimin dhe për të sjellë një hit tjetër.

“Tanimë veçse e kam përfunduar këngën e re. Gjithçka është gati. Kënga do të jetë në bashkëpunim me Stresin dhe sigurisht që ja kemi bashkëngjitur edhe klipin. Titulli i këngës është ‘Jena bo tym’. Për këngën kemi punuar me Produksionin e njohur ‘Threedots’ dhe ka dal një këngë shumë e bukur. Shpresoj tani vetëm të pritet mirë nga publiku, pasi që kënga do të lansohet brenda javës”, ka thënë Fjolla për Tribunën.

Ky bashkëpunim  ka kohë që është paralajmëruar në rrjetet sociale ndërsa kanë komentuar se menxi e presin këngën./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android