" Dy thesarët " e Juventusit

Shkruar nga e Martë, 02 Shtator 2014 11:43
Vidal dhe Pogba vazhdojn me Juventusin, përkundër ofertave të shumëta dhe të majme nga klubet e mëdha evropiane, gjatë kësaj…

Januzaj mund të largohet nga United?

Shkruar nga e Martë, 02 Shtator 2014 09:54
Adnan Januzaj po frikësohet për të ardhmen e tij te Manchester United pas ardhjes së Angel Di Marias.

Hernandez: Do ta jap kontributin tim për Realin

Shkruar nga e Martë, 02 Shtator 2014 09:45
Javier Hernandez ka theksuar se do ta jap kontributin e tij në mënyrë që ta ndihmojë Real Madridin të fitojë…

Alonso me Bayernin e do Championsin

Shkruar nga e Martë, 02 Shtator 2014 09:40
Futbollisti spanjoll, Xabi Alonso, me ish-ekipin e tij, Real Madridin, edicionin e fundit, fituan trofeun e Champions League.

Ronaldo: Do të rikthehem në 100%

Shkruar nga e Martë, 02 Shtator 2014 09:37
Cristiano Ronaldo flet për gjendjen e tij aktuale dhe dëmtimin që po e penalizon në ndeshjet e kampionatit.

Federeri shkëlqeu, por e ndihmoi edhe shiu!

Shkruar nga e Hënë, 01 Shtator 2014 16:32
Tenisti zviceran, Fededer, bëri lojë mjeshtërore dhe i dha leksion spanjollit Granollers, duke e mundur me rezultat 3:1 (4:6, 6:1,…

Betohen në kokën e Balotellit!

Shkruar nga e Hënë, 01 Shtator 2014 16:30
Sulmuesin italian, Mario Balotelli, ani se nuk shënoi në debitimin e tij në fanellën e Liverpoolit, loja e tij u…

I mbetet merak që nuk fituan më shumë

Shkruar nga e Hënë, 01 Shtator 2014 16:27
Mbrojtësi i dëshmuar i Barcelonës, Gerard Pique, i mbetet merak që nuk fituan edhe më bindës ndaj skuadrës së Villarealit.

Falcao në Manchester Utd

Shkruar nga e Hënë, 01 Shtator 2014 16:25
Skuadra e Manchester Utd nuk e ka filluar mirë edicionin e ri në Premier League.

Shaqiri me shokë zbarkon në Zvicër

Shkruar nga e Hënë, 01 Shtator 2014 16:23
Futbollistët shqiptar, Shaqiri, Behrami, Xhaka, Mehmedi, Xhemaili dhe Kasami, me kombëtaren e Zvicrës do të përgatiten për ndeshjen kualifikuese për…

Ibraimi 74 minuta, humbin në derbi

Shkruar nga e Diel, 31 Gusht 2014 15:11
Futbollisti shqiptar, Agim Ibraimi, me skuadrën e Mariborit, u kthyen kokulur, pasi që humbën derbin në udhëtim me rezultat 2:0…

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare