10minuta lajme shqip blue1
Florenzi do të operohet sërish

17 Feb 2017

Nuk ka qetësi për mbrojtësin e krahut të djathtë të Romës. 

Alessandro Florenzi do t’i nënshtrohet edhe një operimi në gju, pasi që ekzaminimet mjekësore kanë treguar që lojtari ka këputur ligamentin e gjurit.

Reprezentuesi italian ka lënduar gjurin gjatë stërvitjes me ekipin këtë javë derisa përgatitej të kthehej nga një lëndim që kishte pësuar muaj më parë.

Siç shkruan La Repubblica, pas operimit do të përcaktohet edhe koha se sa do të mungojë Florenzi, por me shumë gjasë stinori paraprak është mbyllur për të.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android