10minuta lajme shqip blue1
Dardan Berisha: Ah, Kosova ime...

17 Feb 2017

Basketbollisti i kombëtares së Kosovës, Dardan Berisha, si gjithmonë ka emocione të pakufishme për shtetin e Kosovës.

Ai është në gjendje të sakrifikojë gjithçka për shtetin e tij dhe e ka dëshmuar sa e sa herë, kur e kishte braktis kombëtaren e Polonisë dhe iu bashku shtetit të tij, Kosovës. Dardan Berisha ka postuar një fotografi me kupë dhe i mbështjell me Flamurin e Kosovës dhe sikurse duket se dëshiron të thotë: Ah, Kosova ime. Ai ka uruar nëntëvjetorin e shtetësisë së Kosovës. “Urime Pavarësinë Kosova ime”, shkruan Dardani.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android