10minuta lajme shqip blue1
​Griezmann qetëson tifozët e Atleticos: Nuk largohem, unë dhe familja ime jemi të lumtur në Madrid

20 Mar 2017

Ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann këmbëngul se nuk do të largohet këtë verë nga ‘Vicente Calderone’. 

Francezi është objektiv kryesor i Manchester Unitedit në tregun e kësaj verë.Por, lojtari ka qetësuar tifozët madrilen, duke konfirmuar se nuk do të largohet nga Atletico Madrid, transmeton KosovaPress.

“Siç e kam thënë shumë herë më parë, unë kam kontratë me Atleticon. Unë dhe familja ime jemi të lumtur këtu”, tha Griezmann.“Së pari për t’u larguar, klubi duhet të vendos se a dëshiron të më shes mua apo jo?”.

“Unë jam i lumtur në fushë dhe përpiqem të jap më të mirën për tifozët”, ka theksuar Griezmann. /KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android