10minuta lajme shqip blue1
Alves tregon çka i ka thënë Neymarit pas ndeshjes

21 Apr 2017

Dani Alves është rikthyer në Camp Nou por si kundërshtar i Barcelonës. 

Mbrojtësi i krahut të djathtë ka arritur që me Juventusin ta eliminojë ish-skuadrën e tij.

Alves ka pranuar që e ka pasur të vështirë të luajë ndaj Barçës dhe ka treguar se çka i ka thënë Neymarit me të përfunduar takimi, derisa bashkëkombësi i tij ka shpërthyer në lot, transmeton KosovaPress.

“I kam thënë atij që e tillë është jeta, ne duhej të përballeshim mes vete”, ka shpjeguar Alves.

“Nuk do të doja që të isha i përfshirë në këtë, pasi deri më tani kemi ndarë momentet e bukura dhe të hidhura së bashku, por këtë herë ishim të ndarë dhe kjo e bëri më të vështirë”.

“Ne duhet të fokusohemi në punën tonë dhe me klubet të cilat luajmë, por ndjenjat është e vështirë që t’i kontrollojmë”, ka përfunduar braziliani.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android