10minuta lajme shqip blue1
Hart nuk shkon te Liverpooli

21 Apr 2017

Trajneri i Liverpoolit ka përjashtuar mundësinë për të transferuar Joe Hart. 

Jurgen Klopp i ka hedhur poshtë spekulimet se portieri anglez Joe Hart do t’i bashkohet skuadrës së tij.

Hart është aktualisht i huazuar te Torino nga Manchester City dhe mediat angleze kanë shkruar se ai mund të transferohet në Anfield gjatë verës për një shumë prej 20 milionë funtesh.

“Hart është një portier fantastik, ai është numri një i kombëtares së Anglisë, gjë që tregon për kualitet e tij. Por edhe ne kemi portierë shumë kualitativ tashmë”, ka thënë Klopp.

“Ai nuk do të vij tek ne tash dhe as në të ardhmen”, ka bërë të qartë Klopp.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android