10minuta lajme shqip blue1
Ronaldo akuzon kundërshtarët: Keni marrë para nga Barça!

19 May 2017

Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola kundër Celta. 

Ai ka akuzuar lojtarët e Celta se kanë marrë premi nga Barcelona për të shënuar fitore. Në këtë mënyrë “stimulimi” në Spanjë është i ndaluar.

Cristiano Ronaldo ishte brilant të mërkurën duke shënuar dy gola në fitoren 4:1 kundër Celta dhe portugezit i kanë penguar disa ndërhyrje të ashpra të lojtarëve kundërshtarë.

Kjo duket se ishte arsyeja për të cilën kundërshtarët për një moment i akuzoi se kanë marrë premi nga Barcelona për të mposhtur “mbretërit”, gjë e cila është e ndaluar.

“Keni marrë para, shumë para”, ka thënë Ronaldo duke treguar me këtë rast me dorë se çfarë mendon saktë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android