10minuta lajme shqip blue1
Chelsea zbulon numrin e Bakayoko

16 Jul 2017

Chelsea ka zbuluar se futbollisti i tij i ri Tiemoue Bakayoko do të veshë fanellën me numër 14, transmeton KosovaPress. 

Chelsea ka zbuluar se futbollisti i tij i ri Tiemoue Bakayoko do të veshë fanellën me numër 14, transmeton KosovaPress.

Bakayoko ka kompletuar transferimin e tij prej 40 milionë funtash në Chelsea nga Monaco pas përfundimit të kontrollit të tij mjekësor dhe nënshkrimit të marrëveshjes së re pesëvjeçare.

Bisedimet ndërmjet Chelsea, Monaco dhe përfaqësuesve të Bakayoko kanë lëvizur shumë ngadalë, derisa të gjitha palët përfundimisht arritën marrëveshjen për futbollistin 22-vjeçar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android