10minuta lajme shqip blue1
Alexis Sanchez nuk ka arritur marrëveshje të re me Arsenalin, derisa Alex Oxlade-Chamberlain definitivisht do të qëndrojë në klub, ka bërë të ditur trajneri Arsene Wenger. Futbollisti kilian është përfolur se do të mund të kalojë në radhët e Manches

16 Jul 2017

Alexis Sanchez nuk ka arritur marrëveshje të re me Arsenalin, derisa Alex Oxlade-Chamberlain definitivisht do të qëndrojë në klub, ka bërë të ditur trajneri Arsene Wenger 

.Alexis Sanchez nuk ka arritur marrëveshje të re me Arsenalin, derisa Alex Oxlade-

Chamberlain definitivisht do të qëndrojë në klub, ka bërë të ditur trajneri Arsene Wenger.
Futbollisti kilian është përfolur se do të mund të kalojë në radhët e Manchester City dhe

Wenger insiston se spekulimet se ai ka arritur kontratë të re për të qëndruar në stadiumin “Emirates” janë të pasakta.

Sidoqoftë, francezi ka nënvizuar se mesfushori Oxlade-Chamberlain, të cilit njëjtë sikur Sanchez i ka mbetur vetëm edhe një vit për të qëndruar në ekip, është e sigurt se nuk do të largohet, pavarësisht zërave për një kalim të tij të mundshëm në radhët e Liverpool.

“100 për qind pres që ai të qëndrojë”, tha Wenger.
“Nuk ka spekulime – pavarësisht se çfarë do të ndodhë, ai do të qëndrojë”, ka shtuar ai./KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android