10minuta lajme shqip blue1
Mourinho nuk e përjashton mundësinë e rikthimit të Ibrahimoviq

16 Jul 2017

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk e ka përjashtuar mundësinë lidhur me një kontratë të re për Zlatan Ibrahimoviq, ndërkohë që sulmuesi suedez është në rikuperim pas dëmtimit të rëndë që pësoi në gjurin e djathtë. 

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk e ka përjashtuar mundësinë lidhur me një kontratë të re për Zlatan Ibrahimoviq, ndërkohë që sulmuesi suedez është në rikuperim pas dëmtimit të rëndë që pësoi në gjurin e djathtë.

“Është e mundur…gjithçka është e hapur”, tha portugezi për media, i pyetur nëse suedezi mund të veshë përsëri fanellën e “Red Devils”.

“Ai do ta marrë vetë vendimin për të vazhduar të luajë në nivele të larta. Për të është e vështirë që t’i thotë “stop” futbollit”, tha tekniku portugez.

“Ne për të i kemi të hapura portat e qendrës stërvitore për rikuperimin e tij”, shoi Mourinho.
I dëmtuar në gjurin e djathtë më 20 prill dhe i operuar në SHBA, Ibrahimoviq, 35- vjeç, vazhdon fazën e rikuperimit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android