10minuta lajme shqip blue1
Srna luan kundër Kosovës?

12 Aug 2017

Dario Srna pritet të kthehet në kombëtaren kroate për të luajtur në dy ndeshjet e ardhshme kundër Kosovës dhe Italisë. 

Ish-kapiteni kroat është ftuar nga përzgjedhësi i kombëtares Ante Çaçiq, për shkak të problemeve që ka në mbrojtje, shkruan Sportske Novine.

Srna ishte tërhequr gjatë kampionatit evropian në Francë.

Vendimi i Srna rreth kthimit të mundshëm në kombëtare pritet të merret pas pak ditësh.

Ndeshjet kualifikuese të radhës për botërorin “Rusia 2018” do të zhvillohen në shtator, transmeton KosovaPress.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android