10minuta lajme shqip blue1
​Ramires e pranon se mund të kalojë te Interi

11 Oct 2017

Mesfushori i Jiangsu Suning, Ramires, ka lënë të hapur mundësinë për të kaluar te Interi në janar. 

Të dy ekipet janë në pronësi të Suning Group, dhe mediat nga Italia kanë spekuluar këtë javë se Jiangsu janë të gatshëm të ofrojnë Ramires-in ose Alex Teixeira-n te ekipi italian, raporton KosovaPress.

Braziliani Ramires, nuk e ka hedhur poshtë një mundësi të tillë.

“Do të doja të luaja në Itali, por nuk ka asgjë konkrete. Do të flas me familjen dhe agjentin tim, dhe së bashku do të gjejmë zgjidhjen e duhur”, ka thënë Ramires.

Ramires është pjesë e Jiangsu që nga viti 2016, ndërsa më parë ka luajtur edhe për skuadrën e Chelsea-t në Premier Ligë. /KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android