10minuta lajme shqip blue1
​Torres kthehet në Premier Ligë?

14 Nov 2017

Sulmuesi spanjoll mund të luajë sërish në Premier Ligën angleze. 

Fernando Torres është afër ta mbyll aventurën me Atletico Madridin dhe largimi i tij nga ‘Los Colchoneros’, duket i pashmangshëm në muajin janar.

Sulmuesi nuk po gjen shumë hapësira në këtë sezon dhe sipas ESPN, 33-vjeçari pëlqen rikthimin në Premier Ligë ku ka luajtur me Liverpoolin dhe Chelsean.

Këtë herë ‘El Nino’ kërkohet nga Newcastle dhe Southampton, që do të bëjnë maksimumin për të arritur te kartoni i lojtarit.

Skuadra e Newcastle mbetet favorite për të nënshkruar me Torres, pasi që këtë ekip e drejton Rafa Benitez, me të cilin ai ka punuar në kohën kur luante te Liverpooli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android