10minuta lajme shqip blue1
​Mourinho pas yllit te Atletico Madridit

14 Nov 2017

Manchester United po e monitoron sulmuesin e Atletico Madridit, Saul Niguez. 

Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq”, janë të impresionuar nga paraqitjet e Saul gjatë këtij sezoni të garave, shkruan KosovaPress.

Menaxheri i Unitedit, Jose Mourinho është i interesuar që ta forcoj edhe më shumë skuadrën, dhe Saul gjendet në listën e teknikut portugez.

Lëndimet e shumta tek Unitedi, kanë bërë që Mourinho të mendojë për përforcime të reja në skuadër, madje, qysh në afatin e janarit.

Sauli me Atletico Madridin ka klauzolën prej 134 milionë euro marrëveshje të arritur gjatë verës që lamë prapa. /KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android