10minuta lajme shqip blue1


 

Në rubrikën Gëzuar 2014 mund të gjeni Programet artistike të realizuara enkas për festën e vitit të ri 2014. Këtu janë publikuar disa Video Filma Gezuar 2014 me Humor apo Muzik, me artist te njohur shqiptare si Stupcat, Cima, Leci apo Qumili. Shpresojmë se do ju pëlqejn.
Gezuar 2014 Muzik, Potpuri

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android