Breaking News
Tornado prek qytetin e Sarandës ?! - Tuesday, 22 July 2014 16:36
Vret gruan, motrën e saj dhe më pas veten - Tuesday, 22 July 2014 14:13
Eneda e gatshme të zhvishet - Tuesday, 22 July 2014 12:11
Pesë karaktere që duhet të largohen - Monday, 21 July 2014 20:59

Gezuar me Motrat Mustafa 2014 - Potpuri 1

  • Sunday, Dec 22 2013
  • Written by 
  • Media
  • font size decrease font size increase font size

Gezuar me Motrat Mustafa 2014 - Potpuri 1, Kendojn Motrat Mustafa te cilat jan shum te njohura ne Shtetin e Kosoves, Kjo Video eshte Publikuar ne Youtube ne Kanalin Motrat Mustafa.

Rate this item
(1 Vote)
Published in Gezuar 2014

Media

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës