Breaking News
Gjilani, qyteti në ujë - Thursday, 31 July 2014 16:24
A do ta zgjidhnit të ju shpëtonte? - Wednesday, 30 July 2014 20:47
Vildanja bëhet 'pis' - Wednesday, 30 July 2014 11:15
Japonezët interpretojnë 'Shotën' (video) - Wednesday, 30 July 2014 11:20
Rita uron Bajramin në shqip - Wednesday, 30 July 2014 11:10

Babastars - Hight 2

  • Saturday, Apr 05 2014
  • Written by 
  • Media
  • font size decrease font size increase font size

BABASTARS - HIGH 2 (Official Video), Teksti është realizuar nga: BABASTARS, regjia është realizuar nga Zapp dhe Chriss, kurse Video Klipi është realizuar nga: Urban Graphics, Postuar në kanalin e youtubes: BABASTARSchannel.

Rate this item
(2 votes)
Published in Muzike Shqip

Media

Muzik shqip Babastars - Hight 2

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Te rejat e fundit ne Showbiz

Abono Kanalin ton Muzikore

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës