Babastars - Hight 2

 • Saturday, Apr 05 2014
 • Written by 
 • Media
 • font size decrease font size increase font size

BABASTARS - HIGH 2 (Official Video), Teksti është realizuar nga: BABASTARS, regjia është realizuar nga Zapp dhe Chriss, kurse Video Klipi është realizuar nga: Urban Graphics, Postuar në kanalin e youtubes: BABASTARSchannel.

Rate this item
(2 votes)
Published in Muzike Shqip

Media

Muzik shqip Babastars - Hight 2

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Te rejat e fundit ne Showbiz

 • Big Mama bëhet nuse
  Big Mama bëhet nuse Këngëtarja nga Shkupi, Besiana Kasami e njohur për publikun si Big Mama, ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë…
 • Dafina i gjuhet Ledrit (foto)
  Dafina i gjuhet Ledrit (foto) Janë apo nuk janë në lidhje? Kjo është pyetja që fansat po i bëjnë më së shpeshti dyshes më të…
 • Tuna dhe Cozman, partnerë në krim
  Tuna dhe Cozman, partnerë në krim Tuna e cila së fundi solli dy mega hite, u cilësua si këngëtarja më e egër në performancën e këngëve…
 • Zanfina zhvishet në klipin e ri
  Zanfina zhvishet në klipin e ri Duket se do këtë verë do të bëhet edhe më nxehtë se zakonisht, jo vetëm nga temperaturat e larta por…
 • Reagon Luana: Jam me të brendshme
  Reagon Luana: Jam me të brendshme Sot fotoja e moderatores simpatike Luana Vjollca u bë lajm i ditës për median rozë. E veshur me një fustan…
 • Vesa Luma guxon
  Vesa Luma guxon Këngëtarja simpatike i ka shfrytëzuar këto pushime për të eksploruar dhe për të provuar aventura të reja.

Abono Kanalin ton Muzikore

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës