10minuta lajme shqip blue1
Blero ft Onat - Jo Jo

27 Jun 2015

Blero ft Onat - Jo Jo, Muzika realizuar nga Elephant dhe WorldStudios, Per tingujt e Gitares eshte kujdes Astrit Stafai, Teksti i realizuar nga Chipsi dhe Onat, Video realizuar nga Video Production ASHA, Kenga eshte publiku ne kanalin zyrtar te Bleros "BleroOfficial".

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android