10minuta lajme shqip blue1
Seven Saraqi - Molotov

26 Jul 2017
Muzik Shqip - Seven Saraqi - Molotov

Seven Saraqi - Molotov (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Dj Aboom dhe Seven Saraqi, kurse Mix dhe Master e ka realizuar Flo Mareshi, Videoklipi eshte xhiruar nga Bajram Hajdini, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Seven Saraqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android