10minuta lajme shqip blue1
Dona Spahiu - Redbull

29 Jul 2017
Muzik Shqip - Dona Spahiu - Redbull

Dona Spahiu - Redbull (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Naim Qukiqi, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Granit Spahiu, Orkestrimin e ka realizuar Eroll Dogan dhe Naim Qukiqi, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android