10minuta lajme shqip blue1
Ardian Bujupi X Capital T - Andiamo

29 Jul 2017
Muzik Shqip - Ardian Bujupi X Capital T - Andiamo

Ardian Bujupi X Capital T - Andiamo (Official Video), Tekstin e kesaj kenge e ka shkruar Muma dhe Capital T, Klipi eshte xhiruar nga Streetcinema, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te OfficialArdianBujupi.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android