10minuta lajme shqip blue1
Gent Fatali - Rakia

02 Aug 2017
Muzik Shqip -Gent Fatali - Rakia

Gent Fatali - Rakia (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Alandy, kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari Gent Fatali, Videoklipi eshte punuar nga Max Proudction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android