10minuta lajme shqip blue1
Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity - Po te pres

03 Aug 2017
Muzik Shqip - Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity - Po te pres

Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity - Po te pres (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Blero, Aranzhimi eshte realizuar nga Florent Boshnjaku, Video klipi eshte xhiruar nga ASHA, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Baboo Darabuka & DJ Benity (official).

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android