10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte

05 Aug 2017
Muzik Shqip - Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte

Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte (Official Video), kenga eshte prodhim i Big Bang, ndersa Melodin dhe Tekstin e ka shkruar Ronela dhe Lyrical Son, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Pro Video, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te REDBOX Entertainment.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android