10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli - Dy Dashni

07 Aug 2017
Muzik Shqip - Genta Ismajli - Dy Dashni

Genta Ismajli - Dy Dashni (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Alfred Sula, kurse per Tekstin eshte kujdesur Muma, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Genta Ismajli.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android