10minuta lajme shqip blue1
Artan Jusufi - Hey Baby

09 Aug 2017
Muzik Shqip - Artan Jusufi - Hey Baby

Artan Jusufi - Hey Baby (Offocial Video), Muziken e ka realizuar Artan Jusufi, kurse Tekstin e ka shkruar Ejup Shabani, Video klipin e ka realizuar Beni Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te beni production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android